نرم افزارهای موبایل

امروزه اکثر مشاغل به اهمیت طراحی موبایل اپلیکیشن ها در تجارت خود پی برده اند . در واقع بازاریابی از طریق موبایل ها و اپلیکیشن های موبایل به عنوان یکی از هدف های اصلی برای تجارتهای انلاین تبدیل شده اند. برای توسعه کسب و کار داشتن موبایل اپلیکیشن امری ضروری به نظر می رسد. در دنیای امروز با وجود حجم بالای رقابت برطرف کردن نقاط ضعف و استفاده از انها برای پیشرفت کسب و کار اهمیت دارد . کسب و کارها نیاز دارند تا حداکثر مشتریان را به سمت خود بکشانند که برای این کار نیاز دارند استراتژی مناسبی را انتخاب کنند، که البته طراحی اپلیکیشن های موبایلی یکی از استراتژی های جدید و شیوه های نوین برندینگ در دنیای امروز محسوب می شود . با توجه به افزایش اسمارت فون ها و تبلت ها در دنیای امروز ، اهمیت برندینگ در این دستگاه ها به خوبی مشخص می شود به طوری که نمیتوان از این موضوع چشم پوشی کرد . از طریق طراحی موبایل اپلیکیشن ها و برندینگ در این دستگاهها می توان محصولات و خدمات خود را برای کاربران و مشتریان خود در دسترس گذاشت به طوری که این سرویس ها همیشه در دسترس کاربران شما باشد چرا که اسمارت فون ها بیشتر از سایر دستگاهها در دسترس کاربران است و در هر جایی می توانند به اپلیکیشن شما دسترسی داشته باشند .

مزیت های طراحی موبایل اپلیکیشن ها در مقایسه با وب سایت ها:

  • موبایل اپلیکیشن ها به صورت آفلاین عمل می کنند در حالیکه وب سایت ها اینطور نیستند .
  • موبایل اپ ها همیشه برای کاربران در اسمارت فون ها قابل دسترس هستند. در حالیکه وب سایت ها همیشه اینطور نیستند .
  • موبایل اپ ها در app store ها قابل دسترس هستند در حالیکه چنین امکانی برای وب سایت ها وجود ندارد.
  • موبایل اپ ها بسیار سریع تر از وب سایت ها هستند . علاوه بر این موبایل اپ های جالب به سرعت در میان مردم پخش و توزیع می شود

شرکت پیشگامان عصر انتقال داده، با کادری مجرب در زمینه برنامه نویسی موبایل، آماده طراحی اپلیکیشنهای سفارشی شرکتها و سازمانها برای سه سیستم عامل اندروید، IOS و ویندوز فون می باشد.